بلاگ, تکنولوژی, ساعت هوشمند, شرکت

7 کاری که نمی دانید اپل واچ شما می تواند انجام دهد

Apple Watch

Apple Watch بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار است. و دلیل خوبی هم دارد. ورقه اونو این ساعت برای تناسب اندام عالی و طراحی زیبا و شیکی را ارائه می دهد و کاملاً با بقیه اکوسیستم اپل ادغام می شود.

اما با وجود بسیاری از ویژگی های عالی که در دسترس شما قرار دارد، بعید به نظر می رسد که شما از همه چیزهایی که در مورد Apple Watch وجود دارد، مطلع باشید. به همین دلیل این راهنما را گردآوری کرده ایم. لعب قمار در اینجا هفت کاری وجود دارد که شما احتمالاً نمی دانید اپل واچ شما می تواند انجام دهد.

از Apple Watch خود به عنوان منظره یاب استفاده کنید

در واقع می توانید از Apple Watch خود به عنوان منظره یاب برای آیفون خود استفاده کنید، که به شما کمک می کند. به عنوان مثال، اگر با استفاده از دوربین پشتی یک عکس دسته جمعی می گیرید یا از سایت خود استفاده می کنید. العاب اون لاین مجانا انجام این کار نیز بسیار آسان است: دوربین را در iPhone باز کنید، سپس برنامه Camera Remote را در Apple Watch باز کنید. بعد از یک یا دو ثانیه، باید نمای تصویری از آیفون روی صفحه نمایش نشان داده شود.

Apple TV خود را کنترل کنید

از راه دور Apple TV خود را از دست می دهید؟ با توجه به نازک بودن آن منطقی است. خوشبختانه می توانید در عوض از سایر دستگاه های Apple به عنوان ریموت Apple TV خود استفاده کنید. استفاده از Apple Watch برای انجام این کار بسیار آسان است: کافی است برنامه Remote را باز کنید. روی دکمه Apple TV ضربه بزنید و سپس می توانید Apple TV خود را کنترل کنید. کوره ع النت برای این کار، Apple TV شما باید به سیستم حساب Apple وارد باشد.

از Apple Watch خود به عنوان مخابره داخل ساختمان استفاده کنید

 

شما می توانید دستگاه های اپل خانواده خود را به عنوان اینترکام متصل کنید تا ارتباط سریع در خانه آسان شود. متأسفانه، شما باید یک HomePod برای مخابره داخل ساختمان داشته باشید تا به عنوان یک گزینه در دسترس باشد، اما پس از انجام این کار، Apple Watch شما می تواند بخشی از کل سیستم داخلی باشد. برای تنظیم این، برنامه Home را باز کنید و روی دکمه خانه کوچک در بالا سمت چپ ضربه بزنید. سپس روی Home Settings> Intercom ضربه بزنید. سپس، کاربران متصل می توانند از سیری در Apple Watch خود برای مکالمه به راحتی با گفتن سیری از آن استفاده کنند.

می توانید عکس های صفحه را در Apple Watch خود بگیرید. اگرچه ابتدا باید آن را به عنوان تنظیم فعال کنید. این می تواند به کار شما بیاید، شاید شما می خواهید ساعت مچی مورد علاقه خود یا فعالیت خود را به نمایش بگذارید.

برای فعال کردن قابلیت عکس گرفتن از صفحه، باید برنامه Watch را در iPhone باز کنید. سپس به My Watch> General بروید. سپس به پایین بروید و دکمه “Enable Screenshots” را بزنید. موقع المراهنات سپس می توانید با فشار دادن همزمان تاج و دکمه کناری، از صفحه عکس بگیرید.

Mac خود را باز کنید

اگر اپل واچ خود را پوشیده اید و نزدیک Mac خود هستید، لازم نیست تمام وقت رمز ورود خود را وارد کنید. در عوض، Apple Watch شما می تواند با Mac ارتباط برقرار کند، و قفل آن را به طور خودکار باز کند. فعال سازی آن نیز بسیار آسان است: کافی است به سیستم تنظیمات برگزیده Mac بروید، سپس تنظیمات Security and Privacy را باز کرده و استفاده از Apple Watch برای باز کردن قفل برنامه ها و Mac خود را انتخاب کنید.

آیفون خود را پیدا کنید

 

شما احتمالاً در طول روز اپل واچ خود را به مچ دست بسته اید، بنابراین بعید است آن را از دست بدهید، اما ممکن است آیفون خود را گم کنید. خوشبختانه، Apple Watch شما چند ابزار برای کمک به شما در یافتن آن ارائه می دهد. رولیت 20 قابل ذکر است، اگر به قسمت تنظیمات سریع خود بروید و دکمه کوچکی را بزنید که به نظر می رسد آیفونی با امواج صوتی از آن خارج می شود، باید آیفون شما صدایی ایجاد کند تا به شما در یافتن آن کمک کند. این بیشتر در مواردی مفید است که آیفون خود را در اطراف خانه گم کنید. اگر آن را در جای دیگری گم کردید، ممکن است لازم باشد به Find My مراجعه کنید.

تماس را در حالت تعلیق قرار دهید

 

وقتی آیفون در کنار شما نیست می توانید از Apple Watch خود برای برقراری تماس استفاده کنید، اما اگر انتظار دارید بیشتر از یک دقیقه در تلفن باشید، ممکن است بخواهید به جای آن از طریق آیفون تماس بگیرید. خوشبختانه، شما می توانید در ساعت خود پاسخ دهید و سپس وقتی به آیفون خود رسیدید، به آن سوییچ کنید. حتی وقتی به آیفون خود می رسید می توانید تماس را در حالت تعلیق قرار دهید. برای این کار، هنگام تماس، منوی سه نقطه را بزنید و سپس روی دکمه Answer on iPhone ضربه بزنید. تماس گیرنده صدایی مکرر را می شنود تا زمانی که در آیفون پاسخ دهید. برای استفاده از این، iPhone شما باید جفت شود، بنابراین باید در محدوده بلوتوث باشد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه