بلاگ, تکنولوژی

اینترنت ماهواره ای استارلینک

اینترنت ماهواره ای استارلینک

اینترنت ماهواره ای

شرکت Space X بلاخره بعد از مدت ها ارائه سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک رو آغاز کرد. این پروژه Better Nothing Beta نام دارد. در این پروژه کاربران آمریکایی که قبلا آمادگی خودشون رو اعلام کرده بودند از طریق ایمیل به این برنامه دعوت شدن و برخلاف آزمایشات خصوصی در تابستان آینده، آزمایش عمومی نیاز به پرداخت هزینه دارد.

بر اساس پیامی که شرکت Space X به این کاربران ارسال کرده، هزینه تجهیزات استارلینک برابر با 500 دلار است. این تجهیزات شامل ترمینال و روتر هستند. رولیت لایف کاربران می بایست برای استفاده از این سرویس اشتراک 100 دلاری رو به صورت ماهیانه پرداخت کنند. در این پیام آماده که سرعتی که کاربران انتظار داشته باشند سرعتی بین 50 تا 150 مگابایت بر ثانیه است. تطبیق ابل بای زمان تاخیر این اینترنت ماهواره ای نیز بین 20 تا 40 میلی ثانیه برآورد شده است. این شرکت اعلام کرده که کاربران باید انتظار این رو داشته باشند که اینترنت در مواقعی قطع بشه. این طور که بنظر میرسه خبری از محدودیت حجمی در این سرویس ها نیست.

جزئیات بیشتر طرح

این شرکت تا به الان در حدود 900 ماهواره استارلینک رو به فضا پرتاب کرده است. استارلینک اعلام کرده که در آینده تعداد ماهواره های بیشتری پرتاب میکنه و تعداد ایستگاه های زمینی رو افزایش خواهد داد. پس در نتیجه سرعت اینترنت کاربران افزایش و تاخیر اون ها کاهش پیدا خواهد کرد.

راه اندازی تجهیزات این سرویس نیز ساده است. موقع المراهنات کره القدم کاربران فقط می بایست ترمینال رو بر روی سه پایه مخصوص خودش و رو به آسمان قرار بدهند. کازینو الکویت اون رو به وسیله آداپتور خودش به برق متصل کنن و خروجی آداپتور رو به روتر وایفای وصل کنن و از اینترنت ماهواره ای لذت ببرند. این شرکت اپی هم برای موبایل معرفی کرده است. این اپ با تکنیک واقعیت افزوده پیدا کردن جهت بهینه برای قرار دادن ترمینال رو بسیار ساده تر میکنه. کیف تربح مراهنات کره القدم

در این آزمایش عمومی دیگه خبری از قرارداد حفظ محرمانگی (NDA) نیست. کم عمر بنزیما کاربران اجازه خواهند داشت تا تجربه استفاده خودشون رو با بقیه به اشتراک بزارند. البته هنوز هم مشخص نیست که این قیمت نهایی این سرویس باری عرضه عمومی است یا نه.

 

شما می توانید جدیدترین محصولات را از فروشگاه فارس جانبی خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه