بلاگ, تکنولوژی, شرکت

بهترین کمپانی های آسیایی در حوضه وسایل الکترونیک

کمپانی

در سراسر دنیا شرکت ها و کمپانی های زیادی وجود دارد. که انواع مختلفی دارند و خدمات زیادی به مردم دنیا ارائه میدهند. در هر قاره کمپانی های مختلفی وجود دارد که با هم در حال رقابت اند. how is ivermectin given in sheep که چند مورد از بهترین کمپانی های آسیا عبارتند از:

 کمپانی های آسیایی

دفتر مرکزی سنتنال (Centenal) در کشور سنگاپور است. و عملکرد دیجیتال و راهکارهای انطباقی را برای مدیران سرمایه فراهم می‌کند. چشم‌انداز این شرکت آن است که بتواند از طریق دیجیتالی‌سازی و اتوماسیون، توانمندسازی مشتری و برتری عملیاتی و انطباقی را برای صنعت مدیریت ثروت به ارمغان آورد. موقع بیت 365 لکره القدم

آی‌دی‌فای (IDfy) که در بمبئی واقع است، راهکارهایی برای ریسک و کلاهبرداری ارائه می‌دهد. و روزانه پروفایل یک میلیون کاربر را برای بیش از ۱۵۰ شرکت پردازش می‌کنند. ivermectin overdose in cats این شرکت‌ها شامل شرکت‌های مشهور در زمینه فین‌تک، ارزهای رمزنگاری‌شده. بیمه، ارتباطات راه دور، تجارت الکترونیک، تاکسی‌های اینترنتی و بورس‌های همتا به همتا هستند.

سیستم‌های اختصاصی آی‌دی‌فای بر اساس جدیدترین دستاوردهای تشخیص ناهنجاری مبتنی بر یادگیری ماشین، بینایی ماشین و تکنیک‌های احراز هویت ساخته شده‌اند. این سیستم‌ها کلاهبرداری‌های جدید و در حال وقوع و همچنین کلاهبرداری‌های قبلی که تشخیص داده نشده‌اند. را پیدا می‌کند و مشتریان و کارمندان خود را در امنیت کامل نگه می‌دارد.

گروه لنوو

این غول چینی تولید رایانه بیش از هر شرکت چینی دیگری توانسته است. خود را به عنوان یک نام معروف تجاری به مشتریان سرتاسر جهان معرفی کند. به مدد خرید بخش رایانه شخصی شرکت آی‌بی‌ام در دو سال پیش، لنوو در صدر شرکت‌های فناوری اطلاعات جهان قرار گرفته است. العاب قمار و با شرکت تایوانی رقیب خود، ایسر بر سر نام سومی پس از شرکت‌های هولت پاکارد و دل رقابت می‌کند. تاکنون این شرکت سریعترین رشد را در بازار رایانه چین به خود اختصاص داده است و نقش شرکت شماره یک را در این بازار پیدا کرده است. این شرکت در بازارهای خارجی هم به تازگی پیشرفت زیادی کرده است و اعلام کرده است که فعالیت‌هایش در آمریکا سودده شده است.

سامسونگ الکترونیکس

شرکـت‌ سامسونگ ‌الکترونیکس باعث شهرت کشور کـره ‌در میان کشـــور های روی نقشه جهان شده است. طی یک دهه گذشته، این شرکت جایگاه خود را از تولیدکننده محصولات مصرفی لوکس به یک مرکز تولید ملزومات و وسایل ضروری تبدیل کرده است. در شرایطی که رهبری این شرکت در تولید ریزتراشه‌ها مورد تهدید قرار گرفته است، به نظر می‌رسد که سامسونگ برای سومین‌ بار متوالی شاهد کاهش درآمدهایش باشد. البته اگرچه مدیران ارشد این شرکت نگرانند که این غول کره‌ای مانند شرکت اپل نتوانسته است رهبری ابداعات را برعهده بگیرد، اما انتظار می‌رود سود خالص سالانه این شرکت در سال‌جاری از مرز 7 میلیارد دلار بگذرد.

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه