بلاگ, ماشین, موتور

ماشین چمن زنی BSTN

انواع ماشین ها

ماشین های زیادی در سراسر دنیا با طراحی های مختلف و کارایی های مختلف وجود دارد. که یکی از این ماشین ها، ماشین های چمن زنی هستند. کیف تلعب الدومینو که کمک شایانی به مردم میکنند تا بتوانند فضا سبز های زیباتری داشته باشند. bet 365

ماشین چمن زنی BSTN

این ماشین ها انواع مختلفی دارند. مثلا ماشین هایی که میشود سوار آن ها شد و چمن ها را کوتاه کرد یا ماشین هایی که اندازه کوچک تری دارند و باید با دست آن ها را به جلو فشار بدهیم و چمن ها را کوتاه کنیم. العب بلاک جاک

جدید ترین ماشین چمن زنی که میتوان سوار آن شد و از آن استفاده کرد ماشین چمن زنی NBST است که اخیرا معرفی شده است. این ماشین را شرکت خودرو سازی و تیونیگ منصوری ساخته است که طی همکاری با شرکت جردن و فروشگاه پوشاک BSTN تولید میشود.

برند جردن (زیرمجموعه Nike) یکی از مشهورترین تولید کنندگان کفش‌های ورزشی در سبک اسنیکر است. مدل ایر جردن XI همچنان یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت سازنده محسوب می‌شود. و محبوبیت بالایی در بازار آمریکا دارد. لعب البوکر احتمالا به همین دلیل، شرکت منصوری تصمیم گرفته است. یک ماشین چمن‌زنی با الهام از کفش مدل Air Jordan XI بسازد.

هنوز جزئیات زیادی از این ماشین وجود ندارد. این ماشین علاوه بر نشان تجاری کفش جردن، نشانه هایی از پوشاک ورزشی BSTN روی بدنه دارد. صندلی‌های اسپرت و ادوات فیبر کربن هم در ماشین شرکت منصوری وجود دارند که حس یک خودروی لوکس را به راننده منتقل خواهند کرد.

درباره ساخت این ماشین در وبسایت شرکت منصوری مطلبی وجود ندارد. این مدل احتمالا یک محصول تجاری نیست  و صرفا با اهداف تبلیغاتی برای برند های جردن و BSTN ساخته شده است.

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه