اسپیکر هوشمند, بلاگ, تکنولوژی

7 کاری که نمی دانید الکسا می تواند در بلندگو هوشمند Amazon Echo انجام دهد

اسپیکر هوشمند

اسپیکر هوشمند

شکی نیست که یک اسپیکر هوشمند مجهز به الکسا مفید است. به هر حال، توانایی کنترل خانه هوشمند، بازی کردن و انتخاب موسیقی با صدای خود خارق العاده است، اما آیا می دانید توانایی های زیادی وجود دارد که شما نمی دانید؟

الکسا مملو از ویژگی هایی است که زمان زیادی شما را در خانه نگه می دارد. برخی از آنها شما را سرگرم می کنند، و برخی می توانند به شما کمک کنند تا با دنیای اطراف خود ارتباط بگیرید. العاب تربح فلوس

الکسا می تواند کمک های خیریه انجام دهد

 

اگر یک چیز در سال گذشته کاملاً روشن شده باشد، اهمیت جستجوی یکدیگر است. الکسا می تواند این کار را با کمک های خیرخواهانه برای شما ساده کند، فقط بگویید: “الکسا، من می خواهم کمک مالی کنم.”

سپس دستیار صوتی از شما می پرسد. که می خواهید به چه خیریه ای کمک کنید. در حالی که هر موسسه خیریه در دسترس نیست، صدها مورد وجود دارد. نام خیریه را بگویید و اقدام را تأیید کنید، و الکسا به طور خودکار وجوه را از حساب شما بازپرداخت می کند. فقط مطمئن شوید که ابتدا Amazon Pay را راه اندازی کرده اید.

مهارت Allrecipes به شما این امکان را می دهد که بپرسید ، “الکسا، از Allrecipes بپرس که من می توانم با تخم مرغ و برنج چه چیزی درست کنم؟” (یا هر ماده ای که اتفاقاً در خانه دارید). سپس الکسا دستورالعمل های غذایی را برای شما پیشنهاد می کند که این مواد را در خود دارد. این یک مهارت عالی برای زمانی است که شما گرسنه هستید. اون لاین رولیت

الکسا می تواند حیوانات خانگی را سرگرم کند

 

همانطور که ما دوستان چهارپای خود را دوست داریم. شما هرگز کاملاً نمی دانید که آنها در حالی که از خانه دور هستید در حال چه کاری هستند؟. خبر خوب این است که الکسا می تواند به شما کمک کند تا آنها را از دردسر دور نگه دارد، اگرچه یک توله سگ مصمم متوقف نخواهد شد.

دو مهارت الکسا وجود دارد که می تواند به شما کمک کند: ووف! ivermectin chickens mites lice برای سگ ها، و میو! برای گربه ها، همه کاری که شما باید انجام دهید این است که بگویید، “الکسا ، Meow یا Bark را فعال کنید.” سپس، هر زمان که حیوان خانگی شما سر و صدایی ایجاد می کند، الکسا پاسخ می دهد و نوعی مکالمه با حیوان خانگی شما آغاز می کند. همچنین می توانید از ویژگی پخش یا پخش برای صحبت با حیوانات خانگی خود استفاده کنید. شاید فریاد بزنید، “از کاناپه پیاده شوید!”.

این اسپیکر هوشمند می تواند نویز سفید را پخش کند

 

همه افراد می خواهند شب بهتر بخوابند و برای برخی افراد این به معنای استفاده از دستگاه صدای سفید است. هیچ دلیلی برای صرف صدها دلار برای یک دستگاه اختصاصی وجود ندارد، هرچند که الکسا می تواند همان کار را انجام دهد. شما می توانید با استفاده از چندین روش مختلف، نویز سفید را مستقیماً از بلندگوی هوشمند الکسا خود پخش کنید. dosi adecuada de ivermectin an pyrantel

اولین مورد Amazon Prime Music است. سرویس موسیقی داخلی که به عنوان بخشی از اشتراک Prime شما در آن گنجانده شده است. فقط از الکسا بخواهید که از طریق Prime Music نویز سفید پخش کند.

اگر مشترک Prime نیستید می توانید همین کار را از طریق Spotify انجام دهید. اگر هیچ یک از این گزینه ها به درد شما نمی خورد، مهارت های آمازون اختصاصی برای سر و صدای محیط وجود دارد که شامل صداهایی مانند جاروک های پرشور، پرندگان، جیرجیرک ها و موارد دیگر می شود.

الکسا می تواند پیتزا سفارش دهد

 

در آن شب هایی که واقعاً نمی خواهید آشپزی کنید، یک پیتزا سفارش دهید! به جای اینکه تلفن خود را تحویل بگیرید یا به وب سایت بروید، اجازه دهید الکسا برای شما سفارش دهد. ivermectin dose for lice ابتدا لازم است مهارت مربوطه را فعال کنید – Domino’s ،Pizza Hut یا Papa John’s. یا اگر گزینه می خواهید هر سه را فعال کنید!

پس از انجام این کار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بگویید، “الکسا، یک پیتزا سفارش بده” یا “الکسا، یک پیتزا از آن سفارش دهید (مکان را مشخص کنید.)” هر مهارت گزینه های مختلفی دارد، اما راحت ترین آنها این است که دومینو یک «سفارش آسان» را ذخیره کنید و از الکسا بخواهید آن را سفارش دهد. این سریعترین راه برای رساندن غذا به شما در هنگام گرسنگی است که نمی توانید خود را به آشپزخانه بکشید.

اسپیکر هوشمند می تواند با شما نجوا می کند

فقط وارد برنامه الکسا شوید، تنظیمات> پاسخهای صوتی را باز کنید و حالت نجوا را روشن کنید . وقتی با صدای معمولی صحبت می کنید، الکسا با صدای معمولی پاسخ می دهد، اما وقتی با زمزمه حرف میزنید، او نیز با نجوا جواب می دهد.

امنیت خانه

الکسا می تواند به صدای شکستن شیشه گوش دهد

امنیت خانه شما از سنسورهای حرکتی و ابزارهای مختلف دیگری برای مراقبت از فعالیت های غیرقانونی استفاده می کند. اما الکسا می تواند با گوش دادن به صدای شکستن شیشه از طریق الکسا گارد، به عنوان اولین خط دفاعی عمل کند. تنزیل لعبه رولیت

الکسا گارد هم نسخه رایگان و هم نسخه پولی را ارائه می دهد. در صورت فعال بودن، به صدای شکستن شیشه، دزدگیرهای دود و مونوکسید کربن و موارد دیگر گوش می دهد. حتی می توانید از چراغ های هوشمند با الکسا گارد برای شبیه سازی حضور شخصی در خانه استفاده کنید تا خانه شما خلوت به نظر نرسد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید