آموزشی, بلاگ, تکنولوژی, حمله سایبری, شبکه های مجازی

CDPR با نقض حمله سایبری، اصرار دارد که باج نمی دهد

CDPR اعلام کرد که مورد حمله سایبری قرار گرفته

استودیوی بازی سازی CD Projekt Red اخیراً بخاطر راه اندازی نامرتب Cyberpunk 2077 مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته است. و اکنون به نظر می رسد که این شرکت هیچ تعطیلی ندارد. لعبه poker در یک توییت، CDPR اعلام کرد که مورد حمله سایبری قرار گرفته و برخی از سیستم های داخلی این شرکت را به خطر می اندازد.

مهاجمان ادعا می کنند کد منبع کاملی برای Cyberpunk 2077 ،The Witcher 3 ،Gwent، نسخه منتشر نشده The Witcher 3، همراه با انبوهی از اسناد حسابداری، حقوقی، ادمین، منابع انسانی و روابط سرمایه گذاران بدست آورده اند و تهدید می کنند که آنها را ارسال خواهند کرد اگر CDPR دیه ای به آن ها پرداخت نکنند.

مهاجمان ادعا می کنند تمام داده های سرور را رمزگذاری کرده اند، اما CD Projekt Red در حال بازیابی اطلاعات از نسخه پشتیبان است. ظاهراً چیزی که مهاجمان پیش بینی می کردند. ivermectine amazon

CD Projekt Red می گوید که حتی در صورت انتشار اطلاعات، تسلیم خواسته های مهاجمان نخواهد شد. لعبه سلوتس ivermectina scielo CDPR ادعا می کند که با بهترین دانش آنها، هیچ اطلاعات شخصی بازیکنان به خطر نیفتاده است. مراهنات ریاضیه 1% ivermectin dosage dog heartworm preventative CDPR در حال حاضر با آژانس های اجرای قانون همکاری می کند تا این نقض را بیشتر روشن کند.

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه