اگزینوس, انویدیا, بلاگ, تکنولوژی, شبکه های مجازی, مک بوک

Cryptominers بازار نوت بوک بازی را پشتیبانی می کند

تولید کنندگان نوت بوک

تولید کنندگان نوت بوک های بازی ممکن است متحد جدیدی پیدا کرده باشند: استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری شده. امروز DigiTimes. گزارش داد که کمبود GPU در حال انجام، استخراج کنندگان در چین، تایوان و کره جنوبی را به خرید لپ تاپ های دارای گرافیک سری RTX 30 سوق داده است.

عدم کارت های موجود RTX 30 سری گرافیک تنها بخشی از دلیل این انتقال به گزارش Digitimes است، که گفت این کاهش قیمت بین یک GPU دسکتاپ و نوت بوک های بازی نیز در کمک به استخراج کنندگان تاثیر افزایشی داشته است.

گزارش شده است، که برخی از استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه از تولیدکنندگان خواسته اند که گرافیک های سری RTX 30 را با مولفه های بودجه ترکیب کنند. مراهنات على کره القدم تا این فاصله قیمتی بیشتر کاهش یابد. کونکر آنها قصد ندارند با این سیستم ها بازی کنند پس چرا برای سایر قطعات گران قیمت پول پرداخت می کنیم؟

ما قبلاً می دانستیم که برخی از ماینرها به نوت بوک های بازی روی آورده اند. اما تلاش های اساسی برای خرید GPU با لپ تاپ برای کیس جدید است. موقع رهانات و این گزارش حاکی است که اعتماد به این دستگاه ها بیش از آنچه انتظار می رفت محبوب شده است.

DigiTimes

DigiTimes گفت: “انتظار می رفت که حملات نوت بوک سه ماهه سه ماهه در سال 2021 میلادی لغزش ایجاد کند. زیرا بیماری همه گیر به تدریج تحت کنترل قرار می گیرد. arabic casino اما منابع آن ادعا می کنند: تقاضا از رمزنگاری ممکن است حجم را در دنده بالا نگه دارد.”

مشکل این است که بفهمیم چگونه می توان با کمترین خطر ممکن به استخراج کنندگان ارز رمزنگاری شده خدمت کرد. اکنون به سختی می توان به یاد آورد، اما فقط دو سال پیش Nvidia و AMD مجبور بودند با عرضه بیش از حد GPU بخاطر فروش بازار رمزنگاری  با هم مقابله کنند. لعبه القمار اون لاین

بنابراین ساختن نوت بوک های بازی سفارشی یا معرفی یک خط تولید به طور خاص برای استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه منطقی است، در حالی که بازار رونق دارد. اما همچنین آسان است که تولیدکنندگان این سوال را بپرسند که آیا این استخراج کننده ها صرفاً دوستان آب و هوایی خوبی هستند. شعار اتلتکو مدرید

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه