MacBook Pro, شرکت, بلاگ, تکنولوژی, لپ تاپ, کامپیوتر

MacBook Pro در WWDC وجود ندارد

شاید این نباید تعجب آور بود. WWDC یک رویداد توسعه دهندگان است.

مک بوک پرو 14

شاید این نباید تعجب آور بود. WWDC یک رویداد توسعه دهندگان است. که به طور سنتی بیشتر تمرکز بر روی نرم افزار است. نسخه های جدید iOS، بروزرسانی در MacOS، معرفی سیستم ها و خدمات کاملا جدید، از این نوع موارد است. العاب مباشره على النت با این حال، ما معمولاً اطلاعیه های سخت افزاری را نیز می بینیم، بنابراین اخبار مربوط به صفحه جدید MacBooks از حیطه احتمال خارج نبود.

قبل از نمایش، بیشتر از این احساس می شد. تقریباً مثل یک اطمینان احساس می شد. Jon Prosser، افشاگر اپل، ادعا کرده بود که منابع وی به وی اطلاع داده اند. که اپل نه تنها در این رویداد دستگاه های جدید MacBook Pro را به نمایش می گذارد، بلکه بلافاصله پس از نمایش یک جلسه مطبوعاتی درباره دستگاه های جدید برگزار می کند.

تحلیلگران صنعت مانند مینگ چی کو و مارک گورمن گفته اند که اپل می تواند لپ تاپ های جدید را از اوایل تابستان راه اندازی کند. طریقه لعبه البوکر فی الجزائر که مطابق با تاریخ 7 ژوئن WWDC است.

هنوز تردیدها از روز واقعه شروع به ظهور کردند. شرح لعبه البوکر kuwait casino گورمن خلاصه ای از آنچه انتظار می رود، سخت افزار کاملاً حذف شده را منتشر کرد. جمیع المواقع التی تقبل الدفع بالبای بال paypal خبره قابل اعتماد L0vetodream گفت که آنها انتظار سخت افزار در نمایشگاه را ندارند و افرادی که انتظار مک بوک های جدید را دارند “نباید خیلی سریع باشند.”

گزارش ماه مارس از Nikkei AsiaWDC

عدم وجود MacBook Pro در WWDC مطابق با گزارش ماه مارس از Nikkei Asia است. که می گوید تولید دو مدل MacBook Pro از ماه مه یا ژوئن تا نیمه دوم 2021 عقب مانده است. به نظر می رسد این مانع از راه اندازی دستگاه ها در WWDC، چیزی که اکنون ثابت شده است درست است.

این تاخیر ممکن است به دلیل همه گیری مداوم، که تولید را در تأسیسات تراشه در سراسر جهان فشرده کرده است. ایجاد شود. این نه تنها بر جدول زمانی اجزایی مانند سیستم Apple-on-a-chip که اکنون MacBook های آن را تغذیه می کند. بلکه بر اجزایی مانند درایورهای صفحه نمایش نیز تأثیر گذاشته است. این امر همچنین بر روند نصب تراشه ها روی برد مدار تأثیر می گذارد. و تا زمانی که صنعت در تلاش برای جبران آن باشد. محصولات نهایی مانند MacBook Pro به تأخیر می افتند.

اما بدون وقوع یک رویداد دیگر اپل در اوایل ماه سپتامبر، به نظر می رسد که MacBook Pro 14 و MacBook Pro 16 به روز رسانی های تابستانی انتظار می رود از طریق یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شوند. این امر با توجه به تعمیرات اساسی گسترده ای که گفته می شود به مدل کوچکتر و انتقال به تراشه های اپل سیلیکون در لپ تاپ بزرگتر می رسد، بسیار غیرمعمول خواهد بود. با این وجود، بدون وجود MacBook Pro در WWDC، این ممکن است محتمل ترین سناریو باشد. العاب ربح المال من الانترنت

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید