بلاگ, تراشه, تکنولوژی, شرکت

Olimex هیئت تقلید جدید Raspberry Pi Pico را تیزر کرد

Raspberry Pi Pico

لوازم جانبی Raspberry Pi Pico

طیف لوازم جانبی Raspberry Pi Pico مدام در حال رشد است و جدیدترین آنها از Olimex است. به نظر می رسد در یک رندر که از طریق توییتر مورد آزمایشی قرار گرفته است. Olimex در حال کار بر روی صفحه شکست خود با تمرکز بر شبیه سازی است. لعبه الرولیت اون لاین و به نظر می رسد که آنها در همه چیزهایی که برای یک دوز محاسبات یکپارچه نیاز داریم، جمع شده اند.

RP2040-PICO-PC همانطور که از اسم آن پنهان است، “رایانه شخصی” است. که از Raspberry Pi Pico به عنوان قلب صفحه استفاده می کند. با نگاهی به تصویر تیزرنگ، به نظر می رسد که Olimex به دنبال استفاده مستقیم از تابلوهای Pico با RP2040-PICO-PC است. herding breeds and ivermectin اما در یک توییت اخیر مشاهده کردیم که Olimex نمونه ای از تراشه های RP2040 لخت را دریافت کرده است که برای اعضای جامعه برای تولید دستگاه های RP2040 خود طراحی شده است. آیا می توانیم RP2040 را در قلب هیئت مدیره ببینیم؟

بازگشت به تیزر در تصویر می توان مجموعه ای از دو هدر مردانه را برای Raspberry Pi Pico مشاهده کرد. اینکه آیا آنها برای نگهداری Pico از طریق لحیم کاری یا اصطکاک در نظر گرفته شده اند، باید منتظر بمانیم. این احتمال وجود دارد که آنها بتوانند از GPIO نیز استفاده کنند. العاب استراتیجیه اون لاین و RP2040 در قسمت زیرین برد نصب شده است. تعلم لعب البوکر در حال حاضر، رندر تنها کاری است که باید ادامه دهیم.

RP2040-PICO-PC

RP2040-PICO-PC دارای یک درگاه میکرو USB در سمت راست برد است. و در کنار آن یک اتصال دو پین JST وجود دارد که به احتمال زیاد برای اتصال باتری لیپو است. در پایین سمت چپ برد یک رابط کارت micro SD نیز وجود دارد که به احتمال زیاد از طریق رابط SPI قابل دسترسی است. در امتداد لبه بالایی برد، یک خروجی ویدئویی DVI، یک اتصال میزبان USB برای یک صفحه کلید و یک جک صوتی 3.5 میلی متری مشاهده می کنیم. یک رابط 10 پین درست در بالای صفحه قرار دارد. covid 19 ivermectin این یک اتصال UEXT است که سریال I2C ،SPI و RS232 را می شکند. اتصال UEXT برای استفاده با ماژول های UEXT در نظر گرفته شده است. is ivermectin pour on safe for horses مانند صفحه LCD و حسگرهایی که به طور جداگانه در دسترس هستند.

چه مقدار و چه زمانی می توان یکی خریداری کرد؟ خوب، در حال حاضر، این سوالات باید بدون پاسخ بمانند، اما می توان گفت که RP2040-PICO-PC می تواند یک پروژه سرگرم کننده برای علاقه مندان به یکپارچه سازی با سیستم عامل باشد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه