بلاگ, تکنولوژی, شرکت, گوشی

تلفن 20 Pro 5G TCL اکنون به صورت بی سیم با تلویزیون کار می کند

تلفن 20 Pro 5G TCL اکنون به صورت بی سیم با تلویزیون کار می کند

ارتباطات TCL

ارتباطات TCL یک پلتفرم نرم افزاری چند صفحه ای به نام Multi-Screen برای تلفن هوشمند TCL 20 Pro 5G اعلام کرده است. که در آینده نزدیک به عنوان یک بروزرسانی برای دستگاهی که اخیراً اعلام شده است. این امکان را برای تلفن فراهم می کند تا با تلویزیون، رایانه لوحی یا رایانه سازگار شود. این عملکرد را شبیه Huawei Share و  Chromecast گوگل بدانید.

TCL 20 Pro 5G را با استفاده از DLNA یا Miracast با تلویزیون TCL مرتبط کنید. رولیت عربی و سیستم نمایش عکسهای ذخیره شده در گالری را آسان می کند. چیزی که آن را از Chromecast متفاوت می کند این است. لعبه البولو که شما می توانید با استفاده از صفحه نمایش تلفن خود حرکت کرده و تصاویر را حاشیه نویسی کنید. آماده عکس گرفتن از صفحه و سپس اشتراک گذاری در یک سند است. arab casino این یک پیچیدگی جالب همکاری در مورد عملکرد اساسی است. الدفع عن طریق paypal که ممکن است برای اولین بار انتظار داشته باشیم. کیف تربح المال من الإنترنت موسیقی و فیلم را می توان مستقیماً از طریق تلفن به تلویزیون منتقل کرد.

با رایانه های دارای تراشه Intel i3 یا بالاتر با ویندوز 10 سازگار است و صفحه گوشی منعکس شده است و به شما امکان می دهد فایلها و تصاویر را بکشید و رها کنید، متن را کپی کرده و به تلفن ارسال کنید و سپس از طریق تلفن به اشتراک بگذارید.

Huawei Share

دسترسی گسترده در دستگاه های مختلف از تولید کنندگان دیگر معمولاً مسئله این نوع ویژگی مشارکتی و چند صفحه ای است. برای مثال برای استفاده از Huawei Share به تلفن و لپ تاپ Huawei نیاز دارید. به نظر می رسد که در حال حاضر برای نسخه TCL همین حالت باشد، اگرچه این شرکت اظهار داشت که از استانداردهای باز و از سیستم هایی مانند HomeKit اپل پشتیبانی می کند، اما در مورد نحوه عملکرد آن توضیح بیشتری نداد. هر چند TCL محدوده تلویزیونی بسیار محبوب خود را در ایالات متحده به فروش می رساند.

این نرم افزار ابتدا به عنوان یک بروزرسانی برای تلفن هوشمند TCL 20 Pro 5G وارد بازار می شود و انتظار می رود به زودی ارائه شود. TCL Pro5G در انگلیس و چندین منطقه دیگر آزاد شده است و قرار است در تابستان در ایالات متحده آزاد شود. لعب قمار قیمت آن 549 یورو است که حدود 655 دلار است. ویژگی جدید چند صفحه ای ممکن است در آینده در سایر گوشی های موجود در محدوده TCL نیز موجود شود، اما TCL نمی تواند جزئیاتی را درباره مدل ها یا زمان ارسال بروزرسانی ارائه دهد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه