اپل, بلاگ, تکنولوژی, شرکت, گوشی

درآمد توسعه دهندگان فروشگاه App Store در سال 2020

درآمد توسعه دهندگان فروشگاه App App در سال 2020

فروشگاه App

سال 2020 برای بسیاری از مشاغل سال سختی بود، اما فروشگاه App اپل یکی از آنها نبود. در واقع، طبق مطالعه اخیر، فروشگاه App در طی سال 2020، 643 میلیارد دلار صورت حساب “تسهیل” کرده است. که نشان دهنده افزایش 24 درصدی سال به سال است.

این مطالعه با عنوان “یک چشم انداز جهانی در مورد اکوسیستم فروشگاه برنامه اپل” توسط گروه تجزیه و تحلیل انجام شد. و نشان داد که در طول پنج سال گذشته، از هر 4 توسعه دهنده کوچکی که کالاها و خدمات دیجیتال را در App Store می فروشند، بیش از 1 نفر رشد کرده اند درآمد آنها هر ساله 25٪ یا بیشتر است. نه تنها این، بلکه به طور متوسط، توسعه دهندگان کوچکی که در App Store به فروش می رسند. در بیش از 40 کشور کاربر دارند.
طبق این مطالعه، از سال 2015 تعداد توسعه دهندگان کوچک 40 درصد سنگین رشد کرده است. و توسعه دهندگان کوچک بیش از 90 درصد از توسعه دهندگان فروشگاه App را تشکیل می دهند. طبق تحلیل گروه، “توسعه دهندگان کوچک” کسانی هستند که کمتر از 1 میلیون بارگیری و کمتر از 1 میلیون دلار درآمد در سال دارند. العاب ماکینات

تیم کوک

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل می گوید: “توسعه دهندگان در App Store هر روز ثابت می کنند. که هیچ بازار ابتکاری، انعطاف پذیر یا پویایی در کره زمین از اقتصاد برنامه وجود ندارد .” برنامه هایی که از طریق همه گیری به آنها اعتماد کرده ایم از بسیاری جهات باعث تغییر در زندگی شده اند. از مواد غذایی موجود در خانه ها، ابزارهای آموزشی برای والدین و مربیان، تا دنیای بازی ها و سرگرمی های خیالی و رو به گسترش. تکساس هولدم بوکر نتیجه فقط برنامه های باورنکردنی برای کاربران نیست. این شغل ها، فرصت ها و نوآوری های ناگفته ای است. که می تواند برای سال های آینده اقتصاد جهانی را تأمین کند. المراهنات على المباریات

200 روش پرداخت

این مطالعه همچنین چگونگی پرداخت هزینه های افراد در فروشگاه App را مشخص کرد. طبق این مطالعه، فروشگاه App تقریباً 200 روش پرداخت محلی و با 45 ارز محلی را امکان پذیر می کند.

این مطالعه در بیانیه مطبوعاتی خود اپل برجسته شد و زمان آن اتفاقی نیست. App Store در حال حاضر تحت نظارت دقیق ضد انحصاری قرار دارد، بیشتر به دلیل نبرد دادگاه بین اپل و Epic Games، شرکت پشت Fortnite. طبق گفته Epic ،30٪ کمیسیون که اپل از توسعه دهندگان بزرگ می گیرد بسیار زیاد است. توسعه دهندگان کوچکتر معمولاً نیازی به پرداخت کمیسیون آنچنانی ندارند. برنامه کسب و کار کوچک فروشگاه App Apple به توسعه دهندگانی که سالانه کمتر از 1 میلیون دلار درآمد کسب می کنند فقط به پرداخت 15٪ اجازه می دهد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه