iPad, آمازون, بلاگ, تکنولوژی, شرکت

عملکرد Amazon Fire HD 10 جدید

عملکرد Amazon Fire HD 10 جدید

آمازون

خط تبلت های آمازون Fire لزوماً به دلیل قدرت پردازش شناخته شده نیستند. قیمت آنها معمولاً کم است. و گزینه خوبی برای کسانی است. که به سادگی دستگاهی برای مرور وب و تماشای فیلم می خواهند. مواقع تقبل الدفع paypal اما اکنون، این شرکت از قدرتمندترین تبلت های خود تاکنون رونمایی کرده است: Amazon Fire HD 10 ، Fire HD 10 Plus و Fire HD 10 Kids.

Fire HD 10 جدید دارای یک پردازنده هشت هسته ای با 3 گیگابایت رم و 32 یا 64 گیگابایت حافظه داخلی است. الدومینو در جلو، صفحه نمایش 1080p و 10.1 اینچی دریافت خواهید کرد. که به گفته آمازون 10٪ روشن تر از نسل قبلی Fire HD 10 است. Fire HD 10 Plus دستگاه را به 4 گیگابایت رم ارتقا می دهد. کیف تلعب بلاک جاک دارای شارژ بی سیم است. لاعبه کره قدم سعودیه از مشخصات دیگر می توان به دوربین جلوی 2 مگاپیکسلی و اسلات کارت MicroSD برای فضای ذخیره سازی بیشتر اشاره کرد.

Fire HD 10 Kids همان مشخصات Fire HD 10 استاندارد را ارائه می دهد. اما در یک مورد بچه پسند که باید از اکثر ضربه ها سالم بماند.

تبلت های جدید در برابر iPad اپل رقابت نخواهند کرد. اما با قیمت اولیه 150 دلار برای Fire HD 10، دیگر نیازی به این کار ندارند. و قیمت Fire HD 10 Plus نیز از 180 دلار شروع می شود. اربح المال Fire HD 10 Kids مقدار 200 دلار هزینه دارد. که با آن یک اشتراک یک ساله Amazon Kids + و یک سری کنترل والدین با آن دریافت خواهید کرد.

Amazon Prime

این تبلت ها بیشتر موارد اولیه آنچه را که شما از یک تبلت در این محدوده قیمت می خواهید و برخی موارد اضافی را ارائه می دهند.

نرم افزاری که Fire HD 10 استفاده می کند نیز به روزرسانی می شود. تعلیم البوکر للمبتدئین قابل ذکر است، Fire OS اکنون یک حالت تقسیم صفحه را ارائه می دهد، که به شما امکان می دهد همزمان از دو برنامه در کنار هم استفاده کنید.

برای کسانی که یکی از این تبلت ها را می خواهند، یک کیف صفحه کلید نیز وجود دارد که مخصوص تبلت های Fire HD 10 و 10 Plus طراحی شده است که از طریق بلوتوث متصل می شود و 50 دلار قیمت دارد.

به طور کلی، Fire HD 10 احتمالاً بهترین تبلت در محدوده قیمت خود است. اگر می توانید کمی بیشتر برای یک iPad سطح ابتدایی هزینه کنید، ارزش انجام چنین کاری را دارد، اما اگر فقط یک تبلت را برای استفاده بسیار معمولی می خواهید، Fire HD 10 می تواند راهی برای این کار باشد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه