بلاگ, تکنولوژی, شبکه های مجازی, شرکت

فروشنده حافظه چینی Thor-themed

ماژول حافظه DDR5

پایگاه خبری IThome گزارش داده است. که تولید کننده چینی Asgard. ivermectin 12mg tablet dose متعلق به شنژن جیاه Jinwei الکترونیک شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین، اولین ماژول حافظه DDR5 این شرکت را راه اندازی کرده است. جدول سباق الخیل stromectol canada buy

ماژول حافظه Asgard که دارای شماره قطعه VMA5AUK-MMH224W3 است، با ظرفیت 64 گیگابایت وارد بازار می شود. با این حال، Asgard تأیید کرده است که در ظرفیت های 32 و 128 گیگابایتی نیز در دسترس خواهد بود. افضل مواقع المراهنات اگر به پخش کننده های گرمایشی فانتزی و نورپردازی پنیر RGB عادت کرده باشید، این حافظه می تواند کمی خشن باشد. با این حال، آنچه در داخل است واقعاً مهم است.

فارغ از تراکم، ماژول حافظه با سرعت 4800 مگاهرتز کار می کند و این برای DDR5 در نزدیکی سقف نیست. انتظار می رود مشخصات جدید فرکانس های حافظه تا 8،400 مگاهرتز را تحت تأثیر قرار دهد. به طور پیش بینی شده، ماژول حافظه Asgard فقط یک ولتاژ 1.1V DRAM را ترسیم می کند، که ولتاژ مرجع DDR5 است. همچنین از استاندارد “BJEDEC” پیروی می کند، به این معنی که زمان بندی آن باید 40-40-40 تنظیم شود.

طبق این گزارش، Asgard تولید انبوه ماژول حافظه DDR5 را آغاز نکرده و منطقی است زیرا هنوز پردازنده هایی وجود ندارند که از استاندارد استفاده کنند. لعبه تربح منها المال kilox ivermectina dosis با این حال، از فروشنده انتظار دارد تا پس از آماده شدن پردازنده های نسل دوازدهم اینتل Alder Lake. و چیپست های مربوط به سری 600، این چرخ ها را به حرکت درآورد.

نماینده Asgard حتی جلوتر رفت و برخی از پردازنده های آینده اینتل و AMD را که از DDR5 پشتیبانی می کنند به IThome تأیید کرد. در تیم آبی، به وضوح Alder-Lake ،Sapphire Rapids و Tiger Lake-U داریم. سخنگوی تیم قرمز از APU های ون گوگ و رامبراند نام برد.

 جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه