بلاگ, تکنولوژی, ماشین, موتور

ماشین برقی شرکت ولوو

ماشین برقی

به گزارش برق نیوز، بسیاری از کشور های جهان قصد دارند. با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده ها و گاز های گلخانه ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودرو های تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.

افزایش روز افزون ماشین برقی و محبوبیت استفاده بیش تر از این خودروهای پاک، موجب شده است. ivermectina precio walmart usa شرکت های خودرو سازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته. و هر یک از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودرو هایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند.

بدین ترتیب شرکت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند که تغییر رویکرد داده. و به سمت و سوی ساخت طراحی ماشین های برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند. تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.

بر اساس گزارشی که در وب سایت ergon آمده است، در سال های اخیر بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند. که خودرو های برقی و الکتریکی دارای مزایا و فواید متعددی هستند. که تنها یکی از آنها، حفظ بیشتر محیط زیست خواهد بود.

کامیون برقی ولوو

شرکت “ولوو” اعلام کرد. اولین مجموعه کامیون های سنگین برقی این شرکت که قادر به طی مسافت 200 مایلی. ivermectina para que serve و قیمت قابل رقابت با کامیون های دیزلی هستند. کمتر از دو سال دیگر عرضه می شوند.

به گزارش ایسنا شرکت ولوو اعلام کرده است. که اولین خودرو سازی، خواهد بود که پیش فروش کامیون های برقی سنگین را از سال 2021 آغاز می کند. و تولید آن از سال 2022 آغاز می شود.

بنا به گفته ولوو این کامیون ها، 48 تن بسته به پیکر بندی آنها، تا 300 کیلومتر توانایی پیمایش مسیر را دارند. این شرکت قبلا با مشارکت شرکت ساختمانی ”swerock” سوئد آزمایش یک میکسر بتن برقی و تریلی بالا بر آغاز کرده است. لعب بوکر “ولوو” با اعلام این خبر صاحب یک مجموعه کامل از کامیون های برقی خواهد شد.

این شرکت سال گذشته فروش مدل های ”volvo fe electric” و ”fl electric” با وزن ناخالص تا 27 تن را آغاز کرد. و از سال 2008 نیز تولید اتوبوس های برقی هیبریدی را آغاز کرده است. العاب القمار على الانترنت

از آنجا که از این کامیون های برقی برای انجام کارهای نسبتا کوتاه برد بین کارخانه های بتن سازی و محل های ساخت و ساز شهری طراحی شده است. توانایی پیمایش مسیر نسبتا کوتاه برای آنها مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

“راجر آلم” رئیس بخش کامیون های شرکت “ولوو” به “فایننشال تایمز” گفت. کیفیه لعب البوکر که این شرکت، این کامیون ها را از نظر هزینه های عملیاتی از جمله سوخت، منابع مالی و ارزش دست دوم، تا حد امکان با کامیون های دیزلی قابل رقابت می کند.

در عین حال این شرکت قصد دارد به تدریج کامیون های سنگین را با ترکیبی از مدل های سلول سوختی باتری-برقی و هیدروژنی در دهه پیش رو معرفی کند.

دیگر سازندگان

آخرین مورد در نیمه دوم سال 2020 وارد بازار می شود. و “ولوو” در سال 2021 قصد دارد. stromectol stock price تا سال 2040 همه محصولات خود را بدون سوخت فسیلی عرضه کند.

البته کامیون نیمه سنگین “تسلا” موسوم به “سمی” (semi) احتمالا زود تر از کامیون های برقی “ولوو” در سال 2021 به بازار عرضه شود.

با این حال این کامیون نیمه سنگین (بسته به پیکربندی آن) با برد 300 تا 500 مایل بیشتر برای کارهای برد طولانی و نه ساخت و ساز طراحی شده است.
همچنین باید به زودی منتظر کامیون های نیمه سنگین برقی از شرکت های “مرسدس”، “نیکولا”، “کامینز” و رقیب سوئدی “ولوو” یعنی شرکت “ولتا” بود.

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنبد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه