انویدیا, بلاگ, تراشه, تکنولوژی, شرکت

مردم در Best Buy منتظر RTX 3080 Ti بودند و هنوز آن را دریافت نکردند

مردم در Best Buy منتظر RTX 3080 Ti بودند و هنوز آن را دریافت نکردند

کارت گرافیک جدید انویدیا RTX 3080 Ti

کارت گرافیک جدید انویدیا RTX 3080 Ti در روز پنجشنبه 3 ژوئن منتشر شد و بلافاصله فروخته شد. در یک چشم به هم زدن، پردازنده گرافیکی از تمام خرده فروشان آنلاین که آن را برای فروش در صبح پنجشنبه ارائه داده بود، خارج شد.

در وب سایت Best Buy، پیام کاملاً واضح بود. حکم القمار فی الالعاب قرار نبود کارت به صورت آنلاین ارائه شود و از مشتریان خواسته شد که شخصاً به فروشگاه مراجعه کنند. العاب قمار مجانا RTX 3080 Ti برای هر مشتری محدودیت یک کارت داشت و 1،199 دلار قیمت داشت. در مقایسه با مبارزه با رباتها و اسکالپرها، بازدید حضوری از Best Buy ایده خوبی به نظر می رسد. که به مردم فرصت عادلانه برای گرفتن یکی از کارتهای جدید را می دهد. ivermectina para personas متأسفانه، همه چیز به آسانی به نظر نمی رسد.

از آنجا که دسترسی به یکی از پردازنده های گرافیکی جدید در نسخه های قبلی غیرممکن بود، بسیاری از مردم تصمیم گرفتند در خارج از Best Buy اردو بزنند تا قبل از فروش RTX 3080 Ti سعی کنند آن را خریداری کنند. خطوط خارج از Best Buy در لس آنجلس از اوایل بعد از ظهر چهارشنبه شروع به تشکیل کردند. بسیاری از افراد حاضر کاملاً مجهز برای گذراندن شب بودند. بعضی از آنها صندلی های تاشو، پتو و لیوان های حرارتی پر از نوشیدنی های گرم آورده بودند.

هرچه زمان می گذشت و ده ها نفر دیگر به صف پیوستند، این خط فقط اندازه خود را افزایش داد. کارمندان Best Buy اعلام کردند که فروشگاه فقط 64 واحد کارت را دریافت کرده است. bet365 sports when will i know ivermectin is working حتی در آن زمان، این بدان معنا بود که بخش بزرگی از افراد در صف شانس کمی برای خرید RTX 3080 Ti دارند. علی رغم اخبار تلخ، اکثر آنها حاضر به تسلیم شدن نبودند.

پیشنهاد پرداخت 2500 دلاری

صبح روز پنجشنبه، خط بسیار گسترده شده بود. بیش از 200 نفر در یک صف طولانی که دور ساختمان پیچیده شده بود، با کمترین فاصله اجتماعی منتظر بیرون بودند. collie ivermectin sensitivity symptoms برخی از آنها که از دریافت کارت جدید ناامید شده اند، پیشنهاد پرداخت 2500 دلار برای دیگران را می دهند تا از این طریق جای خود را به آنها بدهند. فروشگاه در واقع فقط 64 واحد موجودی داشت و آنها با چشم بر هم زدنی فروخته شدند. ده ها نفر ناامید و تلخ بودند و هیچ شانسی برای دست گذاشتن روی پردازنده گرافیکی جدید نداشتند.

تلاش برای خرید آنلاین کارت نیز به همان اندازه ناامید کننده بود. دقیقاً مانند نسخه های قبلی بهترین کارت های گرافیک، پردازنده های گرافیکی تنها چند ثانیه پس از فروش به فروش رسیدند. آنها به طور خلاصه در فروشگاه های خود انویدیا، Newegg ،B&H Photo، آمازون و سایر خرده فروشان دیده شدند.

این وضعیت کمبود GPU و تأثیر آن بر بازار کارت گرافیک را به طور کامل خلاصه می کند. متأسفانه، به نظر می رسد که ادامه تلاش تولیدکنندگان برای تأمین تقاضای فعلی، برای بقیه سال 2021 نیز ادامه داشته باشد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه