اپل, بلاگ, تکنولوژی, شرکت

AirTag تاکتیک ماهرانه اپل در دستیابی به لوازم جانبی شما را نشان می دهد

AirTag تاکتیک ماهرانه اپل در دستیابی به لوازم جانبی شما را نشان می دهد

 AirTag

AirTag، ردیاب مکان بلوتوثی که مدت هاست شایعه شده بود. در جریان رویداد Spring Loaded اعلام شد.

AirTag جانبی 29 دلاری دقیقاً مانند ساعت هوشمند اپل است. به این دلیل که شما برای کار با آن به یک آیفون نیاز دارید و به گونه ای طراحی شده است که برای شخصی سازی نیز درست مانند اپل واچ است.

نقش ها برعکس شدند

اپل در مورد امیدهای خود برای AirTag هیچ رازگذاری نمی کند. از همان ابتدا، می توانید یکی را با یک حکاکی رایگان سفارش دهید. و آن را به صورت خودکار شخصی سازی کنید. به علاوه یک مجموعه زیبا نیز آماده است. اپل یک حلقه چرمی، یک حلقه کلید چرمی، و یک حلقه پلی اورتان نیز ایجاد کرده است. همه در رنگ های مختلف، آماده پذیرش AirTag. کوچک و اتصال آن به وسایل شما هستند، همچنین دارای برچسب ها و جذابیت های خاص خود برای AirTag است.

اشتباه نکنید. این محصول ممکن است ارزان، کوچک و نسبتاً چشمگیر باشد، اما این محصول فنی است و ساخته شده است تا دیده شود. مانند تمام محصولات، هزینه های مربوطه بسیار متفاوت است. اما هزینه ای برای همه وجود دارد. AirTag مانند اپل واچ در ابتدای زندگی خود به عنوان یکی از لوازم جانبی مد تابستانی که کاملاً ضروری است قرار دارد.

آماده پرداخت

قیمت ورودی 29 دلاری AirTag باعث شده تا این محصول به نظر برسد یک محصول اپل با قیمت مناسب است، درست است؟ مطلقا چنین نیست. و این قیمت می تواند به زودی افزایش یابد، عمدتا به این دلیل که اپل این محصول را به گونه ای ساخته است که شما را مجبور به خرید لوازم جانبی کند. AirTag یک دیسک جامد است، بنابراین مگر اینکه از آن برای ردیابی چیزی با جیب که می تواند در آن بلغزد استفاده کنید، راهی برای اتصال آن به هر چیزی وجود ندارد.

من ایده اتصال AirTag را به کلیدهای ماشین و کلیدهای خانه ام کاملاً دوست دارم. این در مجموع چهار مجموعه کلید ایجاد می کند، بنابراین من به بسته 99 دلاری چهار AirTags و کلیدها برای اتصال آنها نیاز دارم. برچسب چرمی اپل 35 دلار است، بنابراین من به چهار مورد نیاز دارم. این مبلغ 240 دلار است، یا قیمت اپل واچ SE خیلی دور نیست. بوکر حقیقی

نقش ها برعکس شدند

شرکت های لوازم جانبی در حال حاضر به ایده هایی رسیده اند. که روند عادی خرید لوازم جانبی را معکوس می کند. منظور من این است که ابتدا یک وسیله جانبی جالب خواهید دید، و سپس شما را به خرید AirTag دیگری سوق می دهد. ivermectina para que parasitos sirve

با توجه به طراحی این محصول، به یک نگهدارنده مخصوص طراحی شده نیاز دارد تا واقعاً مفید واقع شود. الرولیت اون لاین و مغزهای خلاق تقریباً به طور قطع راه های اتصال آن را به هر چیز و همه موارد موجود در حال کشف هستند. how long does it take for ivermectin to work on demodex mites? به عنوان مثال Moment از قبل دارای پایه های چسبنده AirTag است. right dosage of ivermectin paste for dogs اگر چیزی ناخوشایند نیست، انتظار داشته باشید در ماه های آینده نوعی نگهدارنده AirTag برای آن در دسترس باشد.

حلقه بی پایان

ممکن است همه چیز با دیسک کوچک AirTag شروع شود. اما در یک حلقه کلید متوقف نخواهد شد. اربح مال هرچه لوازم جانبی خلاقانه تری ساخته شود، AirTag های بیشتری برای همراهی با آنها خریداری می شود. این قبل از آن است که اپل به طور ناگزیر رنگ های فصلی را برای حلقه های کلیدی AirTag معرفی کند، یا نسخه ویژه Nike از راه برسد و غیره.

AirTag قطعاً کاربردهای خود را دارد و بسیاری از لوازم جانبی بسیار خوب طراحی و ساخته خواهند شد. اما نمی توانید به جسارت ساخت لوازمی که به لوازم جانبی احتیاج دارد، لبخند بزنید و سپس آن را به لوازم جانبی خود اضافه کنیم. اگر این نبوغ کافی نبود، لوازم جانبی متنوع و متنوعی در آینده وجود خواهد داشت که بطور خاص برای ما ترغیب می شود ابتدا لوازم جانبی را بخریم و سپس یک AirTag جدید با آن همراه کنیم.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه