بلاگ, تراشه, تکنولوژی, شرکت, گوگل

Google استانداردی را برای جایگزینی گذرنامه و کلیدهای فیزیکی

Google

در حالی که اپل آماده می شود، وارد کار، یافتن مواردی شود که به راحتی گم شده اند. Google رویکرد دیگری را در پیش گرفته است. با اعلام Android Ready SE Alliance ،Google در حال اقداماتی است.  که به تلفن Android شما امکان باز کردن قفل درها و همچنین تعویض شناسه و گذرنامه شما را می دهد. لعبه بوکر تکساس ivermectin mode of action   و زمینه را برای برنامه های بلند پروازانه تر در آینده فراهم می کند.

در میان گروهی از ذهنیت ها که همیشه وجود دارد. تقریباً همه می توانند توافق کنند. که مهمترین ویژگی های یک گوشی هوشمند شامل راحتی و امنیت آن است. و این دو ایده آل دست در دست هم کار می کنند. is ivermectin bad for your heart این اتحاد می تواند آغاز تکامل جدیدی برای هر دو ویژگی باشد. المراهنه على المباریات

کلیدهای دیجیتالی در این مرحله به سختی داستان علمی هستند. ویژگی Car Key اپل با کمک Secure Enclave خود در حال حاضر به کاربران امکان می دهد. قفل وسایل نقلیه پشتیبانی شده را باز کنند. در مورد شناسایی تلفن همراه، با توجه به افزایش گسترده سرقت هویت در سال های اخیر و وجود سیستم های بهم پیوسته در فرودگاه ها و مرزها، تقریباً اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

گوگل

گوگل در حال حاضر بیشتر به طور قابل توجهی با معرفی چیپ تیتان M خود بر روی پیکسل 3 در 2018 کار کرده است. این تراشه مقاوم در برابر مداخله است. ivermectina preço barato برای ذخیره سازی، شاید جای تعجب نیست. کلید مقاوم در برابر خرابی در برنامه های اندروید در چه Strongbox نامیده می شود. همه موارد، از راه اندازی تلفن شما، باز کردن قفل تلفن با بیومتریک، دسترسی به سرویس های دارای اطلاعات حساس مانند آمازون، پی پال یا سرویس های وب سازگار با FIDO از طریق زنجیره امنیتی Titan امنیت بیشتری دارند. بنابراین، چرا چیزی مانند کلید ماشین ساده نیست؟

به غیر از گوگل، این اتحاد تازه تاسیس شامل Giesecke + Devrient ،Kigen ،NXP ،STMicroelectronics و Thales است. مطمئناً تیم متواضعی نیست. ماکینات القمار على الانترنت گوگل همچنین می گوید که “چندین [سازنده] اندروید Ready SE را برای دستگاه های خود اتخاذ کرده اند”. اما هنوز مشخص نیست، که این شرکت ها کدام شرکت ها هستند. همانطور که همیشه در مورد این نوع ابتکارات اتفاق می افتد. اگر کارایی محدود به یک شرکت واحد یا چند مدل پراکنده باشد، معنای کمی دارد.

مفاهیم گسترده تر می تواند این ویژگی ها و ویژگی هایی را که باید فراتر از گوشی هوشمند شما باشند را ببینید. خصوصاً با توجه به اینکه این پیاده سازی های امنیتی از قبل در Wear OS ،Android Auto Embedded و Android TV در دسترس هستند. اگرچه تصور اینکه یک کیف استفاده برای ساعت شما جایگزین کیف پول و کلید هایتان شود به راحتی کافی است، اما این یک آزمایش فکری دیگر است که می تواند نحوه استفاده از صفحه نمایش بزرگ در اتاق نشیمن خود را تغییر دهد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه