شرکت, بلاگ, ساعت هوشمند, تراشه, تکنولوژی, گوشی

Smart Clock زیبای Lenovo اکنون با یک شارژر بی سیم

Smart Clock زیبای Lenovo اکنون با یک شارژر بی سیم

Smart Clock

بسیار راحت می توان به Smart Clock زیبا Lenovo، صفحه کوچک و مجهز به دستیار Google مناسب برای میز کنار تختخواب اشاره کرد و اکنون Lenovo دنباله ای به روز را ارائه کرده است. این مدل فقط از طراحی جدیدی برخوردار نیست. زیرا Lenovo .Smart Clock 2 دارای یک ویژگی اضافه شده است. یک پایه شارژ بی سیم برای تلفن شما، باعث افزایش سودآوری در فضا می شود.

از پایین به شارژ بی سیم Smart Clock 2 متصل می شود و فضای کافی را در کنار ساعت ایجاد می کند. تا به تلفن خود استراحت دهید و اجازه دهید باتری یک شب شارژ شود. کازینو ولیام هیل اگرچه لنوو داک شارژ بی سیم را به آن اضافه کرده است. اما فراموش نکرده است، که همه تلفن ها از شارژ بی سیم برخوردار نیستند و یک درگاه USB نوع A در پشت داک برای کسانی که باید یک شب با استفاده از کابل تلفن خود را شارژ کنند، در نظر گرفته است.

لنوو یک چراغ نرم و دلنشین شب را در بخشی از زیر ساعت هوشمند قرار داده است. که می تواند با کشیدن صفحه روشن یا خاموش شود. به جای اینکه مزاحم شخص دیگری در اتاق با یک فرمان صوتی شود. این به طراحی جدید و جذاب برجسته شده توسط موقعیت بلندگو در زیر صفحه، که توسط بدنه پارچه ای بسته شده است، اضافه می شود. این دستگاه در سه رنگ خاکستری، آبی یا سیاه وجود دارد. این ذهب کریستیانو رونالدو

صفحه LCD 4 اینچی

صفحه LCD با صفحه 4 اینچی در جلو با یک زاویه و بالاتر از یک جفت بلندگوی 1.5 اینچی، رو به جلو 3W، به همراه یک میکروفون دورتر تنظیم شده است. برای استفاده در اتاق خواب یا هر جای دیگر که فضای کمتری دارد، جایی که اکثر افراد از آن برای صدا یا زنگ هشدار استفاده می کنند ایده آل است. دستیار Google آماده انجام همه دستورات صوتی معمول است. العاب مربحه على النت

Lenovo ساعت هوشمند Smart. لعب بوکر حقیقی Clock 2 را 90 یورو قیمت گذاری کرده است. که با تبدیل به حدود 108 دلار، قیمت آن را نسبت به ساعت هوشمند اصلی 50 دلاری بسیار بیشتر می کند. لنوو می گوید جای شارژ بی سیم اختیاری است، بنابراین انتظار داشته باشید Smart. Clock 2 بدون آن با قیمت کمتری در دسترس باشد. تحمیل برنامج الماتش تاریخ انتشار در آگوست خواهد بود. بوکر بویا اما قیمت و در دسترس بودن برای ایالات متحده هنوز تأیید نشده است.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید