بلاگ, تکنولوژی, تلویزیون, سامسونگ, شرکت

بهترین قیمت های ارزان تلویزیون سامسونگ در آوریل 2021

تلویزیون سامسونگ

وقتی نوبت به خرید یک تلویزیون جدید می رسد، فرقی نمی کند. که به دنبال یک نمایشگر سطح بالای عظیم یا چیزی کوچکتر و ارزان تر هستید. یک مارک برای معروف، سامسونگ است. سامسونگ سال هاست که بازار تلویزیون را هدایت می کند. اما خبر خوب این است که فقط گزینه های گران قیمت تولید نمی کند. کیف تفوز فی رولیت و می توانید مدل های بسیار ارزان قیمت را هم در آن ها پیدا کنید.

سامسونگ یکی از مارک های برجسته در زمینه تلویزیون است. لعبه رولیت مباشر bitfinal که شاید در زمینه تولید برخی از جدیدترین و بزرگترین فن آوری های پنل، با ال جی رقابت کند. در تلویزیون های سامسونگ وقتی صحبت از اندازه، ویژگی ها و قیمت ها می شود محصولات متنوعی را دارا است.

اولین مراحل جستجو برای خرید باید تعیین بودجه و محاسبه اندازه تلویزیون باشد. اگر می خواهید تلویزیونی در اندازه کوچک، مثلاً 43 اینچ و کمتر خرید کنید. کیف تلعب شطرنج تصمیم بگیرید که آیا با کیفیت Full HD 1080p خوب هستید.  یا نه یا اینکه 4K Ultra HD یکی از موارد ضروری است. پانل های Full HD هنوز در تلویزیون های کوچک تا متوسط ​​رایج هستند. در حالی که اکنون 4K در اکثر مجموعه های بزرگتر از 43 اینچ استاندارد است. با توجه به ارزان بودن پانل های 4K در حال حاضر، ما معمولاً توصیه می کنیم. Ultra HD را هر زمان که در دسترس باشد انتخاب کنید.

تلویزیون های 4K

همچنین به خاطر داشته باشید. که همه تلویزیون های 4K با هم برابر نیستند و شما امروز چند نوع صفحه مختلف در دسترس دارید. ارزانترین آنها پانل های LED استاندارد هستند. در حالی که فن آوری های جدیدتر مانند پانل های QLED و OLED هزینه کمی بیشتر برای شما دارند. العب مجانیه خبر خوب این است که طی چند سال گذشته این پنل ها و به ویژه QLED بسیار مقرون به صرفه تر شده اند. بنابراین ممکن است خوش شانس باشید و برخی از آنها را هنگام خرید تلویزیون های ارزان قیمت سامسونگ در براکت زیر 1000 دلار پیدا کنید. سامسونگ در حال حاضر از فناوری OLED در تلویزیون های خود استفاده نمی کند.

پانل های QLED (LED کوانتومی) و OLED (LED آلی) از فناوری نورپردازی پیشرفته تری نسبت به نور پس زمینه LED استاندارد استفاده می کنند. تا تصویری روشن تر و زنده تر با کنتراست دینامیکی بهتر ایجاد کنند. تلویزیون های OLED از گرانترین تلویزیون ها هستند. در حالی که پانل های QLED قیمت خوبی دارند.  که بدون داشتن هزینه اضافی تجربه ای برتر از تلویزیون های LED را برای شما فراهم می کنند. المراهنات

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه