اپل, بلاگ, تکنولوژی, گوشی

شارژر وایرلس گوشی های ایفون نسل 12

شارژر

با پیشرفت علم و تکنولوژی گوشی های جدید هم وارد بازار شده است. و باتری ها و شارژر های جدید و قدرتمند هم همراه آن ها تولید شده است. شارژر ها فست شارژ که جدیدا وارد بازار شده اند و گوشی را با سرعت بالایی شارژ میکنند طرفدار های زیادی دارد. جدید ترین شارژر ها که به آن ها شارژر وایرلس می گوید بدون سیم و اتصال به گوشی هستند.

شارژر وایرلس آیفون 12

گفته می شود شارژر mag safe اپل برای سری آیفون 12 شارژر سریع 15 وات را به طور خاص به آداپتور USB-C با توان 20 وات این شرکت محدود می کند. این بدان معناست که هنگام استفاده از آداپتور شخص ثالث یا حتی آداپتور mac book با ظرفیت قوی تر، احتمالا همان تجربه شارژر سریع را نخواهید داشت. آرون زولو از کانال یوتیوب zollotech ویدیویی را با آزمایش شارژر mag safe منتشر کرد. یورو ٢٠٢١ که ظاهرا منجرب مشخص شدن. محدودیت شارژر سریع آن شد.

این ویدئو دستگاه شارژ جدید را با چند آداپتور، از جمله آداپتور 20 وات USB-C اپل و شارژر 18 وات موجود که قبلا با مدل های آیفون 11 پرو عرضه شده بود. به طور جامع آزمایش می کند. zollo همچنین از یک ابزار دیجیتال درون خطی برای اندازه گیری جریان در کل استفاده کرد.
فست شارژر وایرلس mag safe آیفون 12 خروجی 15 وات دارد. این البته نسبت به شارژر وایرلس های 80 وات شیائومی، 50 وات هواوی اصلا سریع نیست. اما به هر حال بهتر از تلاش های قبلی اپل است. طبق بررسی های جدید گفته می شود. که فست شارژر وایرلس mag safe آیفون 12 با سر شارژر 20 وات اپل خروجی وات سریع دارد.

این یعنی باز هم اگر می خواهید از این شارژر استفاده کنید. نمی توانید از سر شارژر های قبلی اپل استفاده کنید. یورو 2022 مباریات و باید شارژر جدید 19 دلاری 20 وات آن را بخرید. آداپتور 20 وات USB-C تنها راه حل برای ارائه شارژر 15 وات از طریق شارژر magsafe است. با این حال، هنگام استفاده از آداپتور 18 وات (در آیفون ها فقط با آیفون 11 پرو و پرو مکس ارایه شده است.) شارژر به 13 وات کاهش یافت.
پس از تغییر به برخی از آداپتور های قدیمی و واحد های شخص ثالث را وی دریافت. قوانین البوکر بالصور که شارژر از طریق شارژر magsafe بیشتر کاهش می یابد. حتی با آداپتور USB-C با توان 96 وات مک بوک پرو که توسط اپل نیز ارائه می شود. میزان شارژر به 10 وات کاهش می یابد. تعلیم القمار قنوات بی اوت سبورت

جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

نوشته های مشابه