GPU, بلاگ, تراشه, شرکت

مادربرد Z590 Aorus Waterforce

AORUS Z590 Extreme Waterforce

AORUS Z590 Extreme Waterforce گیگابایت یکی از دیوانه کننده ترین مادربردهایی است که به زودی قادر خواهید بود آن را برای SKU های Comet Lake و Rocket Lake اینتل خریداری کنید و به خوبی می تواند در برخی مواقع به لیست بهترین مادربردهای ما راه پیدا کند.

این برد از همان ابتدا برای خنک سازی مایع، سفارشی طراحی شده است، که دارای یک مونوبلاک بزرگ است که باعث خنک شدن پردازنده و اجزای انتقال انرژی می شود. همچنین یک هیت سینک چیپست کاملاً مایع خنک شده و همچنین هیت سینک های M.2 با مایع خنک شده برای خنک نگه داشتن دستگاه های ذخیره سازی با سرعت بالا وجود دارد.

از نظر زیبایی شناسی، تابلو مانند چیزی است که برای جلب توجه در کف نمایشگاه CES طراحی شده است. کل PCB با رنگ مشکی مات و فلزی پوشیده شده است، چیپ ست و مونوبلاک ها دارای نور RGB هستند. لعب رولیت مجانی به طور طبیعی، یک آرم AORUS با نور RGB در بالای ورودی/خروجی عقب وجود دارد.

برای تکمیل کردن این موارد، این مونوبلاک دارای اندازه گیری های دیجیتال آب و CPU در بالای بلوک و محافظت از نشت داخلی است که در صورت بروز وضعیت، کامپیوتر شما را به طور خودکار خاموش می کند. مونوبلاک به درگاه USB Type-C داخلی متصل است تا با سیستم عامل مادربرد ارتباط برقرار کند. bet356

مادربردهای شاخص گیگابایت

به عنوان یکی از مادربردهای شاخص گیگابایت، میزان ویژگی های آن تقریباً غیر معمول است. برای تحویل نیرو، برد دارای یک راه حل 20 + 1 VRM با مراحل قدرت 100A است. رولیت امریکی این یک سیستم VRM بسیار پیشرفته است. بنابراین هنگام اورکلاک و اضافه ولتاژ پردازنده های بالاترین تعداد هسته اینتل، هیچ مشکلی با مادربرد نخواهید داشت.

برای اتصال، شما اساساً هر آنچه را می توانید بخواهید در اختیار دارید. دو پورت Thunderbolt 4 USB Type-C ،Intel WiFI 6E. و بلوتوث 5.0 برای پشتیبانی بی سیم، یک پورت Aquantia 10Gb اترنت، به علاوه یک پورت LAN 2.5Gb Intel و بیش از هشت پورت USB 3.2 Gen 2، هر دو هدر USB داخلی و عقب I/O

ما نمی دانیم هزینه این برد چقدر است، اما با توجه به تعداد ویژگی های موجود، قیمت بالا خواهد بود. با این حال، این صفحه به سمت مصرف کنندگانی طراحی شده است که خواهان بهترین های ممکن از مادربرد هستند. برای کسانی که به دنبال ویژگی های مشابه با قیمت متوسط ​​تر هستند، نگاهی به MSI MPG Z590 Carbon EK X بیندازید، که ما در آن نگاه عمیق کردیم.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه