بلاگ, تکنولوژی, شرکت, گوشی

گوشی جدید نوکیا 5.6 با تراشه اسنپدراگون

گوشی

هر ساله شرکت های گوشی سازی سعی میکنند با جدید ترین گوشی های خود از رقبای خود پیش بیفتند. جدیدترین گوشی میان رده شرکت نوکیا که چند وقتی بود فعالیت زیادی نداشت معرفی شده است. که تراشه قوی را درون خود میبیند.

گوشی نوکیا 5.4

نوکیا هم مانند بقیه شرکت های گوشی سازی، گوشی های میان رده و پرچمدار زیادی دارد. که یکی از گوشی های میان رده اش گوشی نوکیا 5. لعبه على الانترنت 4 است. HMD در ماه مارس امسال گوشی نوکیا 5. استراتیجیات الرولیت 3 را رونمایی کرد. اما قرار است جانشین آن یعنی نوکیا 5.4 زودتر انتظار وارد بازار بشود.

نوکیا در بازار گوشی‌های هوشمند، محصولات متنوعی برای ارائه به کاربران دارد. اگرچه شاهد پرچم‌دار قابلی از این شرکت نیستیم اما میان‌رده‌ های آن از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. در همین راستا نوکیا فعلا تمرکز خود را روی گوشی‌های میان‌رده و اقتصادی مطوف کرده است.

طبق شنیده‌ها، این محصول قرار است با نمایشگری ۶٫۴ اینچی از نوع حفره‌ای راهی بازار شود. رولت بدین ترتیب اولین تفاوت آن با نوکیا ۵.۳، چگونگی تعبیه‌ی دوربین سلفی است است که از حالت v شکل به o شکل تغییر می‌کند. کازینو اونلاین

گفته می‌شود پردازنده‌ای هم که درون این محصول قرار می‌گیرد کیفیت بیشتری به نسبت مدل بکار رفته در نوکیا ۵.۳ یعنی اسنپدراگون ۶۶۵ خواهد داشت اما متأسفانه نامی از آن برده نشده. با این حال به گفته‌ی Nokia power user، این گوشی در دو ترکیب حافظه‌ ۴/۶۴ و ۴/۱۲۸ راهی بازار می‌شود که برای یک محصول اقتصادی، کاملا مناسب است.

این گوشی قرار است در دو رنگ آبی و بنفش راهی بازار شود. اما بعد از مدتی، کاربران می‌توانند آن را در رنگ‌بندی‌‌های متنوع دیگر هم خریداری کنند. از دیگر مشخصات مربوط به نوکیا ۵.۴ که مشابه مدل قبلی نیز هست می‌توان به بهره‌مندی از ۴ دوربین روی پنل پشتی اشاره کرد اما اینکه این دوربین‌ها چه کیفیتی دارند مشخص نیست.

نوکیا ۵.۴ به احتمال بسیار فراوان به همراه گوشی میان‌رده و مورد انتظار نوکیا ۷.۳ ۵G، اواخر سال ۲۰۲۰ رونمایی و راهی بازار می‌شود. العاب اون لاىن در رابطه با قیمت این گوشی فعلا خبری در اختیار نداریم.
جدید ترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه