اینتل, بلاگ, تراشه, تکنولوژی, شرکت, گوشی

Mobile RTX 3060 Flexes

RTX 3060

GPU موبایل RTX 3060

ما اولین معیار مشاهده GPU موبایل RTX 3060 را که از Nvidia انتظار می رود، داریم. پردازنده گرافیکی در Gigabyte G5 مشاهده می شود. که از معیار OpenCL Geekbench 5 استفاده می کند. اربح مال مجانا

RTX 3060 جدیدترین پردازنده گرافیکی میان رده انویدیا برای دستگاه های تلفن همراه خواهد بود. how do i give my dog ivermectin این پردازنده گرافیکی با یک هسته GA106 کاملاً قفل نشده با 3840 هسته CUDA (بله، بیشتر از نوع دسکتاپ) و ترکیبی از 14Gbps یا 12Gbps VRAM با ظرفیت 6 گیگابایت ارائه می شود. مصرف برق 3060 بسته به مدل لپ تاپ با TDP قابل تنظیم 60-115 وات به میزان قابل توجهی متفاوت است.
در Gigabyte G5 ،RTX 3060 93. العب واربح فلوس 263 امتیاز را در معیار OpenCL کسب کرد. deworming paste (ivermectin and praziquantel). این مساوی با عملکرد دقیقاً زیر دسکتاپ RTX 2070 Super و درست بالاتر از RTX 2080 Super Max-Q است.

این مسئله با Ampere موبایل به یک مشکل مداوم تبدیل شده است. هر مدل GPU می تواند با TDP های قابل تغییر قابل توجهی اجرا شود. طبق سایت انویدیا، یک لپ تاپ RTX 3060 می تواند از حداقل با مشخصات 60W تا 115W کار کند. تقریباً دو برابر حد کل قدرت است.

ما در مقاله قبلی به این موضوع پرداخته ایم – اساساً دیگر عملکرد GPU های Ampere موبایل انویدیا نمی تواند براساس مدل GPU دقیق باشد. بلکه عملکرد اکنون بر اساس شاسی لپ تاپ و محدودیت توان اختصاص داده شده به پردازنده گرافیکی است. این می تواند یک شمشیر دو لبه برای صنعت لپ تاپ باشد: این برای تولیدکنندگان مثبت است بنابراین آنها می توانند لپ تاپ های باکیفیت با گرما و صوت بهتر تولید کنند. ivermectin as bottom paint اما ممکن است کابوس برای مصرف کنندگان باشد. تعلم کیف تلعب الرولیت
اما، اگر عملکرد این RTX 3060 خاص با عملکردی که ممکن است در اکثر لپ تاپ های مجهز به این تراشه مشاهده کنیم، نسبی باشد، این یک جهش عالی نسبت به لپ تاپ های مبتنی بر Turing است.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید