انویدیا, اینتل, بلاگ, تکنولوژی, شبکه های مجازی, شرکت

Pre-NDA Zotac RTX 3060

انویدیا RTX 3060

انویدیا ماه گذشته RTX 3060 خود را اعلام کرد. بعدا نشان داد که با این کارت ترمز عملکرد استخراج Ethereum را فشار می دهد. العاب ربح مال حقیقی همزمان، Nvidia GPU های حرفه ای استخراج ‘CMP’ را اعلام کرد.

 

با این حال، در تمام این موارد، CryptoLeo، یوتیوب روسی متخصص در ارزهای رمزنگاری شده. نشان داد که GPU هنوز برای استخراج سودآور است. لعبه تربح منها المال به شرطی که Ethereum را استخراج نکنید. اکنون، همان شخص برای لذت تماشای شما نمونه کارت گرافیک Zotac RTX 3060 خود را پاره می کند.

اولین چیزی که CryptoLeo در این مشکل از بین می برد این است. calf reaction to ivermectin که حافظه GPU همراه با پد های حرارتی برای کمک به خنک سازی است. این یک ضرورت مطلق در بازار امروزی است زیرا حافظه می تواند بسیار گرم شود، به خصوص هنگام استخراج.

 

خیلی دور از قطره قطره شدن نیست، پس از حذف کولر و تمیز کردن GPU، بلافاصله مشخص می شود که کدام GPU از این کارت گرافیک شنیده شده است: GA106-300-A1 – دوباره تأیید می کند که این همان GPU موجود در تلفن همراه است، اما هسته ها را کمی کمتر برای این نسخه دسکتاپ کاهش دهید. البته، نرخ کلاک آن به طور قابل توجهی بالاتر و عملکرد کلاس دسکتاپ را در RTX 3060 امکان پذیر می کند. ألعاب الرولیت

همانطور که توسط @ Harakuze5719 مشاهده شد، PCB یکسان با Zotac RTX 3060 Ti Twin Edge است. ivermectin dosage for dogs in ml این تعجب آور نیست زیرا این دو پردازنده گرافیکی تفاوت زیادی در نیاز به برق ندارند، بنابراین چرا می توان مدل PCB دیگری ایجاد کرد اگر از همان طرح می توان دوباره استفاده کرد؟ تحویل نیرو برای پردازنده گرافیکی توسط یک تنظیم 5 فاز با دو فاز برق انجام می شود تا برق برای تحویل به vRAM تمیز شود.

 

هیچ شگفتی بزرگی در این Teardown وجود ندارد

همه مواردی که در نظر گرفته شد، هیچ شگفتی بزرگی تا اینجا دیده نمی شود. این یک کارت میان رده با یک محلول خنک کننده میان رده است و طراحی PCB به اندازه کافی کوچک شده است تا GPU را در کف دست قرار دهد. para k sirve ivermectina

RTX 3060 قرار است فردا با MSRP و با قیمت 329 دلار در قفسه ها قرار بگیرد، اما اگر حتی یک کارت با این قیمت دست به دست شود تحت تأثیر قرار خواهیم گرفت.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه