بلاگ, تکنولوژی, شرکت, گوشی, گوگل

بهترین ها در Google I/O 2021

اکنون که کلید اصلی Google I / O 2021 به پایان رسیده و کلیه اعلان های مهم اعلام شده است

Google I/O 2021

اکنون که کلید اصلی Google I/O 2021 به پایان رسیده و کلیه اعلان های مهم اعلام شده است. افراد می توانند برای پردازش اخبار زمان بگذارند. ثابت شده است که این سال یکی از بسته بندی ترین کنفرانس های ورودی و خروجی Google است. که با بروزرسانی های عمده در چندین جنبه از تجربه Google وجود دارد.

البته هنوز به پایان نرسیده است زیرا کنفرانس برنامه نویسان تا 20 ماه مه ادامه دارد. هنوز فرصت بررسی بسیاری از جلسات برک آوت دیگر در طول رویداد وجود دارد. لعبه فلوس حقیقیه با این حال، اگر از جشن های یک روزه غافل شدید. در اینجا بهترین مواردی که در Google. I/O 2021 اعلام شده است، وجود دارد.

اندروید 12 با برخی تغییرات بزرگ در راه است

گوگل نسخه عمومی بتا برای اندروید 12 را رها کرد و برخی از تغییرات عمده ای را که در سیستم عامل کاملاً جدید طراحی شده، نشان داده است. این مورد چندین گزینه رنگ را با هم ترکیب می کند تا به کاربران اجازه دهد نگاهی به دستگاه اندرویدی خود بیاندازند که مختص آنها است.

این بیشتر با استفاده از روش استخراج رنگ گسترش یافته است. تصور کنید چندین ابزارک در صفحه اصلی خود دارید که هر کدام دارای رنگ زمینه و متن هستند، اما سپس یک تصویر را به عنوان پس زمینه تنظیم می کنید.

Extract. Color رنگ های مختلف را از آن تصویر می کشد و با استفاده از هوش مصنوعی برای تعیین اینکه چه رنگی با آن بهتر به نظر می رسد. رهانات الخیول و سپس به طور خودکار پس زمینه و رنگ متن ابزارک ها و هر چیز دیگری را که در صفحه اصلی شما قرار دارد تنظیم می کند تا ظاهری منحصر به فرد ایجاد کند.

گوگل برای Wear با سامسونگ پیوست

گوگل همه این موارد را در Google I/O 2021 با اعلام پیوستن به سامسونگ برای ایجاد یک پلتفرم متحد که بهترین ویژگی های Wear. OS و Tizen سامسونگ را در یک رابط واحد ادغام می کند. به سادگی به Wear کوتاه کرد.

ویژگی های سلامتی و تناسب اندام Wear OS نیز به لطف ادغام Fitbit در سیستم عامل در ماه های آینده بهبود خواهد یافت. با پشتیبانی گسترده تر از توسعه دهنده، Wear OS آماده تبدیل شدن به نیرویی برای حساب شدن بود.

Project Starline کنفرانس ویدیویی همه جانبه ایجاد می کند

Project. Starline جدید Google مفهومی است که در حال حاضر فقط در چند دفتر انتخابی Google موجود است. این دوربین انواع سنسور ها و دوربین ها را برای ایجاد یک تجربه کنفرانس ویدیویی همه جانبه ترکیب می کند که باعث می شود احساس کنید طرف مقابل فقط یک بازو فاصله دارد.

در طول فیلم تظاهرات، کاربران گزارش دادند که به نظر می رسد می توانند شخص دیگر را دراز کرده و لمس کنند. با وجود همه فن آوری های موجود، به نظر می رسید همه اینها در پس زمینه محو شده و تمرکز را بر روی مکالمه گذاشت. لعبه القمار

پس از سال گذشته، هنگامی که کنفرانس ویدئویی چنین نقشی در ارتباطات داشت، توانایی داشتن یک تجربه صمیمی تر، یک به یک از راه دور، به خلا bridge ذاتی ارتباطات ویدیویی کمک کرد.

بروزرسانی های Google Photos و لحظات سینمایی

روزهایی که عکس های خانوادگی در یک آلبوم ذخیره می شوند و در قفسه قرار می گیرند، گذشته است. امروز، مردم هزاران عکس می گیرند و همه آنها را به صورت آنلاین در فضای ابری یا در یک هارد دیسک جداگانه ذخیره می کنند.

این باعث می شود. که تعداد زیادی از خاطرات فراموش شده، در دریایی از عکس ها گم شوند که به ندرت، هرگز دوباره مورد بررسی قرار می گیرند. بروزرسانی های جدید Google Photos و Cinematic. Moments با جستجوی اشکال، رنگ ها و دوره های مشابه در عکس های خود و گروه بندی آنها با هم به رفع این مشکل کمک می کند.

نتیجه نهایی این است. ون کرد که این امر به کاربران کمک می کند تا خاطرات دیگری را که ممکن است از بین بروند، کشف کنند. این به روز رسانی همچنین شامل ویژگی های بهبود یافته جستجو برای کمک به یافتن عکس های خاص در هنگام ذخیره هزاران مورد است.

Google I/O 2021 بسیاری از ویژگی های جدید و بروزرسانی ها را در سرویس های موجود نشان می دهد. که به شما کمک می کند. 1xbet عربی موقع کیوی اگر چه برخی از مواردی که می خواستیم ببینیم اعلام نشده بودند، اما هنوز وقت آن است که Google برخی از اعلامیه های مهم را در بقیه سال حذف کند.

زبان جدید و ابزار ترجمه

یکی از اصلی ترین موانع پیش روی فناوری هوشمند، توانایی آن در درک گفتار انسان است. وقتی گفتار روزمره چیزی به معنای واقعی نیست. رایانه ها چیزها را به معنای کاملاً واقعی تفسیر می کنند. چند بار گفته اید “من گرسنه ام.” وقتی فقط کمی گرسنه بودی؟.

از طریق الگوریتم های به روز شده یادگیری ماشین، ابزارهای جستجوی Google و دستیار Google اکنون می توانند ورودی ها را بهتر درک کنند. حتی اگر این ورودی ها به معنای واقعی کلمه نباشند. کاربران می توانند Google. Lens را به یک مسئله ریاضی برای دیدن جواب نشان دهند. یا علائم به زبان های خارجی را دریافت می کنند تا ترجمه مناسب را دریافت کنند.

جدای از کاربردی که درک بهتر زبان در این زمینه ارائه می دهد. همچنین امکان دسترسی بیشتر کاربران معلول را فراهم می کند. یک نمونه از این موارد. توانایی اندروید در زیرنویس کردن هر ویدیویی بر روی دستگاه خود در زمان واقعی است. برای درک آنچه در ویدیو گفته شده لازم نیست که بشنوید.

جدیدترین اخبار تکنولوژی را در فارس جانبی دنبال کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه